Diskusná téma: Otázky a odpovede

Ďakujem

Darina Samáková | 06.07.2015

Ďakujem za krásnu knihu Verenica. Vzala som si ju do Chorvátska a prečítala na pláži jedným dychom. Skoro som si upiekla zadok. Ešteže mám ochranný faktor. Vrátila som sa v nedeľu a kniha už putuje po rodine podľa vopred stanoveného poradovníka. A teším sa na novú.

Re:Ďakujem

Jana Pronská | 09.07.2015

Milá Darinka, v tomto prípade ma takmer spálený zadok viac teší ako mrzí :) Pozdravujem rodinku a želám pekné čítanie :

PS: CD je nádherné! Počúvala som ho už po ceste z Trenčína :) ďakujem za krásny zážitok.

Re:Re:Ďakujem

Darina Samáková | 12.07.2015

Tiež ďakujem, som rada že sa Vám páči. Zborový spev je môj koníček už od detského školského zboru až doteraz.

Teším sa !!!!!!!

Darina Samáková | 14.06.2015

Teším sa na stretnutie s Vami 16. júna v Trenčíne. Dúfam že tam budete predávať aj najnovšiu knihu Verenica. Už sa na ňu teším a so mnou celá rodina.

Re:Teším sa !!!!!!!

Jana Pronská | 17.06.2015

Milá Darinka, bolo mi potešením spoznať Vás osobne. :)

Re:Re:Teším sa !!!!!!!

Darina Samáková | 20.06.2015

Tiež som bola rada že som Vás spoznala, dúfam že ste neboli v Trenčíne naposledy. Páči sa Vám CD-čko ? Kto má len trochu rád zborový spev, myslím si že je to celkom slušný relax.

Srdečná vďaka

Darina Samáková | 31.12.2014

Srdečná vďaka za krásny vianočný darček v podobe novej knihy Rytierova česť. Prečítala som ju na "počkanie" a vôbec mi nezáležalo že je už po polnoci. Už sa na ňu teší celá ostatná rodina. Zhodli sme sa na tom, že píšete čím ďalej lepšie, je to radosť čítať. Želám Vám i vašej rodinke do nového roku 2015 veľa zdravia a dobrých nápadov. Ešte raz veľké ďakujem !!!!!!!!!!!

Re:Srdečná vďaka

Jana Pronská | 04.01.2015

Ja ďakujem Vám za Vaše slová, potešili. :))
Srdečne pozdravujem celú rodinu, milá Darinka, nech sa všetkým rovnako dobre číta. Snáď ani v budúcnosti knihy nesklamú a budú sa rovnako dobre čítať. Všetko dobré aj Vám v novom roku!! :)

Otázka

Lenka Zavaternikova | 15.08.2014

Dobrý deň Pani Pronska mňa by zaijímalo či ste už čítali ságu Cudzinka od Diana Gabaldon https://www.martinus.sk/?uItem=85681 Ak ano nenapísali by ste podobný roman len s tým ,že by ste ho prispôsobil svojmu štýlu a ,že by hrdinka alebo hrdina by v minulosti nielen ,že zachranil nejaky hrad alebo zámok ,ale by s budúcnosti doniesol nakresy alebo encyklopedie vynalezov modernej doby ,ktoré by ľudom na tom hrade uľahčili život čo ja viem zostrojenie poľnohospadrskych strojov ako traktory , kombajny , A popri hlavnej romancy by mohli hrdinovia toho Vašho romanu do hradu a domčekov kde by žilo služobnictvo zaviesť kanalizáciu , inžinierske sieťe , aby hrdinovia toho romanu uľahčili život svojmu služobnictvu . Prvé socialne zariadenia na hrade a v domčekov pre služobnictvo . Viete ,že by ten hrdina/hrdinka s buducnosti by neozstal v minulosti len kvôli láske , ale ,žeby podaným svojho partnera /ky trošku uľahčil a pomohol im uľahčiť tie najťažšie práce či už v poľnohosdarstve a v domacnosti . Nehovorím ,že by im mal zostrojiť televizor. Nie len im pomôcť s takými vydobytkami techniky čo sú naozaj užytočne teraz a služobnictvo tej doby by dalo neviem čo za to . ( Stroje do poľnohospodarstva , do domacnosti , Trebarz prvy solarny kolektor ,ktorý by zabezpečoval elektrinu Napriklad žehličky práčky mangle .digestor , ,ale hlavne kupelne a tečú vodu ,- Lebo prave to ,sami na Cudzinke nepáči ,že Claire chce zmeniť len politickú historiu miesto toho ,aby obyčajným ľudom pomohla nielen medicinou s budúcnosti ,ale aj s inými vecami s budúcnosti ,.

poďakovanie

lucia bucová | 12.08.2014

prečítala som každú jednu knihu ktorú ste vydali,ste úžasná spisovateľka a vaše knihy sú plné lásky,romantiky a napätia dúfam že vydáte ešte množstvo úžasných kních ako doteraz :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok