Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 17.01.2018

Vložil: Silvia

Titulok: Jedným dychom

Milá Janka,
Vaše knihy sú pre mňa úžasným relaxom a čítajú sa mi na jedno posedenie,zatiaľ z Vašej tvorby čítam druhu knihu,ale môžem povedať,ze ste jedna z najlepších spisovateliek histórie na Slovensku..
Teším sa na ďalšie príbehy.
Želám Vám mnoho inšpirácie na ďalšie krásne pribehy..

Dátum: 22.01.2018

Vložil: jana pronská

Titulok: Re:Jedným dychom

Milá Silvia, ďakujem krásne za milé slová, cítim sa poctená. Snáď vás ani moje ďalšie knihy nesklamú a budú sa rovnako dobre čítať. Všetko dobré želám

Dátum: 06.05.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Jorga

Pekný deň prajem knižku srdcom a mečom mam uz doma teši sa ked uložim deti a pustim sa do čítania vaše knihy doslova hlcem naposledy som janičiarovu ženu precitala za 5hodin čo som ju nemohla pustit z ruky

Dátum: 06.05.2017

Vložil: Kaťa

Titulok: Re:Jorga

Chcela som sa len opytat kedy sa môžem tešiť na knižku Jorga dakujem za odpoved

Dátum: 07.05.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Re:Jorga

Milá Katka, ďakujem za Váš záujem, snáď sa Vám Srdcom a mečom bude rovnako dobre čítať. :)
Čo sa Jorgy týka- nuž neviem, keď som písala Kliatbu, trvalo mi to tri roky, je to predsa len trošku iná kniha, s prvkami mystery a tajomna - chcem aby moje knihy boli originálne a neopakovateľné, preto sa snažím vymyslieť zas niečo nové a medzitým píšem iné príbehy. Aktuálne mám rozrobený nový s názvom Kumánska princezná, a priebežne pracujem aj na Jorge. Až to bude aktuálne, určite to zverejním. Snáď som Vás až tak veľmi nesklamala a vychutnáte si aj iné knižky odo mňa :) pozdravujem

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Romana

Titulok: Druhé vydania

Dobrý deň,
V prvom rade by som sa vám chcela poďakovať za vaše skvelé knihy :) Teším sa na novinku:) Chcela by som sa ale spýtať či postupne bude mať druhé vydanie každá kniha podobne ako Kliatba a Zlatníkova chovanica.

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Druhé vydania

Milá Romana,
ďakujem veľmi pekne. :)
Čo sa týka druhých vydaní - vyšli postupne Zlatníkova chovanica, Kliatba, Láska a česť, Bosorkina dcéra.
Momentálne Vám neviem napísať, či a kedy budú vychádzať, záleží to od vydavateľstva a dopredania kníh a samozrejme aj podľa záujmu čitateľov. O prípadných zmenách určite buedem informovať tu na stránkach a na FB.
Srdečne pozdravujem, J.

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Romana

Titulok: Re:Re:Druhé vydania

Ďakujem za odpoveď. Včera som dočítala Zlatníkovu chovanicu a bola to naozaj nádherná kniha.Akurát začínam čítať Láska a česť.

Dátum: 10.04.2017

Vložil: Jana Pronská

Titulok: Re:Re:Re:Druhé vydania

Ďakujem aj ja a príjemné čítanie želám! :) J.

Dátum: 08.01.2017

Vložil: Hana Kalamenová

Titulok: Vaše knihy

Dobrý deň pani Pronská, ďakujem Vám za vaše knihy, ktoré mi vypĺňajú každú voľnú chvíľu. Mám kúpené všetky vaše knihy a už teraz sa teším na ďalšie. Robila som diplomovú prácu o hradoch Slovenska, preto ma stredovek vo vašich knihách o našich hradoch a láske veľmi baví. Prosím píšte ďalej, nech mám čo čítať :-)

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok